October 24 2014 12:11:25
Nawigacja
News
Nasz Patron
O szkole
Absolwenci
Kadra
Osiągnięcia Uczniów
Artykuły nauczycieli
Makroregionalne Przesłuchania CEA
Dane kontaktowe
Przetargi
Rekrutacja
Kontakt
Galeria
Szukaj na stronie
Osiągnięcia Uczniów
1. Tomasz Gurdak : udział w Regionalnych Przesłuchaniach Szkół Muzycznych I stopnia w klasie akordeonu (Jasło , 10.06.1994 r.)
2. Bartłomiej Maślanka, Magdalena Englot : udział w X Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych ( Sanok, 18-20.04.1996 r.)
3. Dyplom uczestnictwa dla chóru : udział w Regionalnym Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych (Łańcut, 17.04.1999 r.)
4. Bogusława Baran - udział w XII Międzynarodowych Spotkaniach Gitarowych ( Sanok 18-22.04.1999 r.)
5. Agata Brzezińska, Kamil Wojtuń : udział w Konkursie Duetów Fortepianowych Szkół Muzycznych I i II Stopnia województwa podkarpackiego ( Rzeszów, 20.05.1999 r.)
6. Tomasz Sanecki : udział w Regionalnych Przesłuchaniach w klasie akordeonu ( Łańcut, 22.03.2000 r.)
7. Marek Dudek : Regionalne Przesłuchania w klasie akordeonu ( Łańcut, 27.03.2000 r.)
8. Urszula Kaczmarek, Angelika Środoń : udział w Regionalnych Przesłuchaniach uczniów klas skrzypiec (Dębica, 17.04.2000 r.)
9. Teresa Stawarz : udział w Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej ( Przeworsk 2000)
10. Jakub Opoń wyróżnienie I stopnia w XXIX Konkursie Młodego Muzyka ( Szczecinek, 9-13 .05.2000 r.)
11. Udział w VII Przeglądzie Zespołów Rytmiki ( Strzyżów, 2.12.2000 r.)
12. Aleksandra Świrad : udział w Regionalnych Prezentacjach Skrzypków uczniów klas I-III (Jarosław, 27-28 .04.2001 r.)
13. Kwartet klarnetowy I miejsce w kat. I w Regionalnych Przesłuchaniach uczniów szkół muzycznych z klas instrumentów dętych drewnianych (Mielec, 11.05.2001 r.)
14. Radosław Leśniak : udział w Regionalnych Przesłuchaniach uczniów klas akordeonu szkół muzycznych I stopnia województwa podkarpackiego ( Tarnobrzeg, 9.05.2001)
15. Szymon Fortuna (klarnet) I miejsce w Regionalnych Przesłuchaniach uczniów szkół muzycznych z klas instrumentów dętych drewnianych (Mielec, 11.05.2001r.)
16. Filip Konieczkowski (saksofon) II miejsce w Regionalnych Przesłuchaniach uczniów szkół muzycznych z klas instrumentów dętych drewnianych (Mielec, 11.05.2001 r.)
17. Jakub Fiołek, Tomasz Sanecki : udział w Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej ( Przemyśl, 13-16.12.2001 r.)
18. Jakub Fiołek : udział w Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Pradze (2001 )
19. Szymon Fortuna II miejsce w XI konfrontacjach Instrumentów Dętych (Oława, 18-20.03.2002 r.)
20. Wyróżnienie w VII Przeglądzie Zespołów Rytmiki ( Strzyżów, 23.03.2002 )
21. Mateusz Micał wyróżnienie w II Regionalnych Przesłuchaniach Gitary Klasycznej (Strzyżów, 13.04.2002 r.)
22. Maria Zimny III nagroda w II Regionalnych Przesłuchaniach Gitary Klasycznej (Strzyżów, 13.04.2002 r.)
23. Angelika Środoń, Aleksandra świrad : udział w regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych klasy skrzypiec (Dębica 16.04.2002 r.)
24. Duet fortepianowy : Sławomir Gonet, Patrycja Sanecka : udział w X Jasielskich Spotkaniach Muzycznych za prezentację artystyczną w konkursie młodych instrumentalistów (Jasło, kwiecień 2002 )
25. Podziękowanie dla chóru za udział w IV Prezentacjach Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia Regionu Rzeszowskiego ( Kolbuszowa , 20.04.2002 r)
26. Paweł Bełch : udział w Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej ( Przeworsk 2002)
27. Michał Fortuna I miejsce w Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej (Przeworsk 2002)
28. Patrycja Sanecka wyróżnienie III stopnia w Podkarpackich Spotkaniach Pianistycznych ( Krosno, 18.04.2002 r.)
29. Weronika Krupa, Agnieszka Bator : udział w Regionalnych Przesłuchaniach Skrzypków klasa I : III ( Jarosław, 26,27.04.2002 r.)
30. Danuta Kułak flet) , Filip Konieczkowski (saksofon) : udział w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I stopnia (Krosno 11.02.2003 r.)
31. Mariusz Zamorski w y r ó ż e n i e w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I stopnia ( Krosno, 11.02.2003 r.)
32. Udział chóru w Regionalnych Prezentacjach chórów szkół muzycznych I i II stopnia ( Łańcut, 10.05.2003 )
33. Sławomir Gonet, Patrycja Sanecka III miejsce w Podkarpackim Konkursie Duetów Fortepianowych ( Rzeszów, 16.05.2002 r.)
34. Kwartet klarnetowy I miejsce w kat. I w Regionalnych Przesłuchaniach uczniów szkół muzycznych z klas instrumentów dętych drewnianych w Mielcu 20.05.2002
35. Daniel Nowak, Filip Konieczkowski : udział w Przeworskim Festiwalu Saksofonowym Uczniów Szkół Muzycznych Stopnia Podstawowego ( grudzień 2002 r.)
36. Kwarta Justyna, Kaczmarek Mirosława : udział w X Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej (Przeworsk 2003 )
37. Filip Konieczkowski, Danuta Kułak : udział w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia ( Krosno, luty 2003 r.)
38. Mariusz Zamorski wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia (Krosno, luty 2003 r.)
39. Mateusz Micał wyróżnienie w III Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I Stopnia ( Strzyżów, marzec 2003 r.)
40. Zamorski Mariusz : udział w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych I Stopnia Instrumentów Dętych ( Częstochowa 2003)
41. Jakub Fiołek : udział w warsztatach akordeonowych ( Lubaczów 2003)
42. Jakub Fiołek, Sławomir Gonet, Patrycja Sanecka : prezentacja artystyczna w Konkursie Młodych Instrumentalistów ( Jasło, kwiecień 2003 )
43. Patrycja Sanecka : udział w Regionalnym Konkursie Pianistycznym ( Dębica, kwiecień 2003)
44. Kaczmarek Mirosława, Kwarta Justyna : udział w X Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej Przeworsk 2003
45. Michał Gołda, Mateusz Nowak : udział w Krośnieńskim Festiwalu Klarnetowym ( kwiecień 2003)
46. Wewnątrzszkolny Konkurs na formę klasyczną : Mateusz Micał I miejsce, Jakub Fiołek II miejsce Mariusz Kosiński III miejsce Maria Zimny wyróżnienie Aleksandra Kruczek wyróżnienie Danuta Kułak wyróżnienie (Strzyżów , kwiecień 2003)
48. Udział chóru w Regionalnych Prezentacjach Chórów ( Łańcut, maj 2003 )
49. Patrycja Sanecka : udział w Konkursie Tańce stylizowane w muzyce F.Chopina i jego następców ( Rzeszów, maj 2003)
50. Gonet Sławomir, Pietrzak Agata : udział w XI Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej ( Przeworsk, 2004)
51. Dyplom uczestnictwa w II Konkursie Dziecięcych Zespołów Kameralnych Wiosna Młodych Kameralistów (Kraków, 19-21.03.2004 r)
52. Dyplom uczestnictwa w IX Przeglądzie Zespołów Rytmiki szkół muzycznych I stopnia ( Strzyżów, 27.03.2004 r.)
53. Wyróżnienie I stopnia w kategorii interpretacja ruchowa utworów muzycznych w IX Przeglądzie Zespołów Rytmiki szkół muzycznych I stopnia ( Strzyżów, 27.03.2004 ) 54. Kacper Gwiszcz : udział w konkursie uczniów klas fortepianu Dziecięce Interpretacje Muzyczne (Tarnobrzeg, 17.03.2004 r.)
55. Dyplom uczestnictwa w X Międzynarodowych Gorlickich Konfrontacjach Akordeonowych (Gorlice 31.III- 02.IV.2004)
56. Mateusz Micał wyróżnienie w IV Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia ( Strzyżów, 2-3.04.2004 r)
57. Radosław Środoń III miejsce w konkursie młodych instrumentalistów (Jasło, kwiecień 2004 )
58. Kwartet klarnetowy I miejsce w kategorii II w Regionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych Drewnianych (Mielec, 27.04.2004 r.)
59. Dyplom uczestnictwa za udział w III Tarnobrzeskim Konkursie Akordeonowym ( Tarnobrzeg , 18.05.2004 r. )
60. Udział chóru w Regionalnych Prezentacjach Chórów Szkół Muzycznych I i II stopnia (Łańcut, 29.05.2004 r.)
61. Trio skrzypcowe wyróżnienie w II Podkarpackim Konkursie Zespołów Kameralnych (Rzeszów, 23.11.2004 r.)
62. Duet : Jakub Fiołek( Strzyżów) , Łukasz Szczypka (Krosno) I miejsce w Muzycznych Kreacjach 2004 ( Krosno, 16.12.2004 r.)
63. Trio smyczkowe : za udział w Gminnym Przeglądzie kolęd i pastorałek ( Wiśniowa, 16.01.2005)
64. Kułak Danuta, Kaczmarek Alicja - za udział w XII Regionalnym Konkursie Wiedzy Teoretycznej (Przeworsk 2005)
65. Jakub Fiołek : wyróżnienie w kategorii solistów w V Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym Muzyki Rozrywkowej i Popularnej (Giżycko, 1-2 kwietnia 2005 r)
66. Duet akordeonowy Jakub Fiołek (PSM Strzyżów) Łukasz Szczypka (PSM Krosno) : III miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym Muzyki Rozrywkowej i Popularnej (Giżycko, 1-2 kwietnia 2005 r
67. Elżbieta Kaźmieruk : za udział w Lubaczowskich Impresjach Muzycznych (Lubaczów, 12.04.2005 r.)
68. Kwartet klarnetowy III nagroda w VI Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia (Zgierz 19-20.05.2005 r.)
Kontakt
Państwowa Szkoła Muzyczna
I stopnia
im. Zygmunta Mycielskiego
w Strzyżowie
ul. Mostowa 2
38-130 Strzyżów
woj. podkarpackie
tel. 17 2762091
fax. 17 2760028
pszm@poczta.wp.pl